loading.gif
mobile-banner-bg

Romanlardan Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a Tam Destek Açıklaması

...
27 Mayıs 2023 - Cumartesi

Türkiye 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimi’ne kilitlenmişken Recep Tayyip Erdoğan’a da toplumun pek çok kesiminden destek açıklamaları gelmeye devam ediyor. Bir destek de roman vatandaşları temsil eden Güzel Parti’den geldi.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ile Güzel Parti Genel Başkanı Hüseyin Akbulut bir görüşme gerçekleştirdi. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen görüşmede Güzel Parti Genel Başkan Yardımcıları’ndan oluşan heyet de yer aldı.

Genel Başkanvekili Kurtulmuş’un Güzel Parti heyeti ile yaptığı görüşmede 28 Mayıs seçim süreci, Roman vatandaşları meseleleri ve güncel konular ele alındı. 

Görüşmenin ardından Güzel Parti Genel Başkanı Hüseyin Akbulut, 28 Mayıs seçiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek vereceklerini açıkladı. Akbulut açıklamasında şunları söyledi; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İBB Başkanlığı döneminden itibaren her zaman roman vatandaşlarının yanında olmuş, desteklemiştir. Roman vatandaşlarının her ne sıkıntısı olmuşsa yakından ilgilenmiş, babacan tavrını hem Başbakanlığı hem de Cumhurbaşkanlığı dönemlerinde de sürdürmüştür. Halkına sahip çıkana, halk da sahip çıkmalıdır esasından hareketle Güzel Parti olarak 28 Mayıs seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceğimizi buradan ilan ediyoruz. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her şehrindeki roman vatandaşlarımızı da Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye davet ediyorum. Ülkemizin birliği, beraberliği, kardeşliği, istikrarın sürekliliği, gelişim sürecinin devam etmesi, Türkiye Yüzyılı Vizyonunun hayata geçmesi için oylarını Cumhurbaşkanımız Erdoğan’dan yana kullanmaya davet ediyorum. Romanlar vefalıdır, kendisine sahip çıkana sahip çıkmasını da bilir. Ülkemizin geleceği için kritik önem taşıyan 28 Mayıs’ta da sandığa gidip Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a hizmetlerinin, ilgisinin, vefasının karşılığını oy desteği olarak vereceklerine inanıyorum. Saygılarımla.”