loading.gif
mobile-banner-bg

Gelecek Partisi’nden İstifa Edip AK Parti’ye Katıldılar

...
26 Şubat 2024 - Pazartesi

Gelecek Partisi’nden istifa ederek AK Parti ailemize katılan Bağcılar Eski İlçe Başkanı Mertcan Kaplan ve yönetiminin Parti rozetlerini İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe taktı.

Gelecek Partisi Bağcılar Eski İlçe Başkanı Mertcan Kaplan ve 49 yöneticisi, partilerinden istifa ederek AK Parti'ye geçti. İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ve Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir'in katımlıyla rozet takma töreni gerçekleştirildi.

MÜCADELEMİZE GÜÇ KATTINIZ

Bağcılar İlçe Başkanlığımızda gerçekleşen programda konuşan İl Başkanımız Kabaktepe, "İstanbul'umuzun geleceği için Türkiye'mizin geleceği için omuz omuza mücadelemize güç kattınız. Enerji kattınız. Hele seçim atmosferinde Bağcılar'ın yüzde 70 rekoruna büyük bir destek olacaksınız. Sizi hem tebrik ediyor hem de durmak yok yola devam diyoruz" dedi.

DOĞRU İNSANLARLA YÜRÜMEYE KARAR VERDİK

Partimize yeni katılan Mertcan Kaplan,’’ "Doğru saflarda doğru insanlarla birlikte yol yürümeye karar verdik. İnşallah bundan sonraki süreçte Bağcılar" ve İstanbul genelinde Türkiye'ye çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Şu anda burada 50 arkadaşımız mevcut ancak bizimle hareket eden 150 arkadaşımız var “dedi.

SONUNU GÜZEL ŞEKİLDE TAMAMLAYACAĞIZ

Kaplan, parti değiştirmelerindeki sebebe ilişkin soruya ise "Bizi etkileyen en özel durum İstanbul'daki kötü yönetime dur demek ve Bağcılar'daki genç, dinamik belediye başkanımızla birlikte yol yürüme isteğimiz. Onunla birlikte Bağcılar özelinde İstanbul'a güzel hizmetler verebilmektir. Abdullah başkan gençlerin en sevdiği başkandır. Bizlerin de gönlünün başkanı. Kendisini çok seviyoruz. Başkanımızla Bağcılar'da, Sayın Murat Kurum'la İstanbul'da mücadelemizi sürdüreceğiz. Sonunu güzel şekilde tamamlayacağımıza inanıyorum" diye cevap verdi.

BAĞCILAR BİR OLDU GÜMBÜR GÜMDÜR GELİYOR

Bağcılar Belediye Başkanımız Abdullah Özdemir ise, ‘’ "Ailemize hoş geldiniz. Bizim gençlik kollarımızın bir sloganı var. "Bağcılar bir oldu gümbür gümbür geliyor. Bir olduk, beraber olduk Elhamdülillah gümbür gümbür geliyoruz. Yük olmaya değil yük almaya geldik. İstanbul'un yükünü de hafifletmenin adına büyük bir mücadelenin ortağı olacağız. Bağcılar'da rekor, İstanbul'da Murat Kurum diyoruz" diye konuştu.