...

Belediye Başkanlarımız Bakırköy Ve Şişli’de Vatandaşlarımızla Buluştu

...
30 Ekim 2022 - Pazar

İl Başkanlığımız tarafından başlatılan “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Belediye Başkanlarımız Bakırköy ve Şişli’de ziyaretlerde bulundu. Vatandaşlarımızla bir araya gelip onlarla hasbihal etti.

İl Başkanlığımızın başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün” kampanyası kapsamında Belediye Başkanlarımızın ilçe ziyaretleri devam ediyor. Belediye Başkanlarımızın bu haftaki durağı Bakırköy ve Şişli oldu.

İlçe Başkanlıklarımızda bir araya gelen Belediye Başkanlarımıza, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız M. Ejder Batur hitap etti. Sahada yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren İl Başkan Yardımcımız Batur, 2023 seçimlerinin önemine ilişkin kısa bir konuşma yaptı.

Ardından her bir belediye başkanımız sorumluluk bölgesindeki mahallere gitti. Bakırköy ve Şişli’nin farklı mahallerinde vatandaşlarımızla buluşan belediye başkanlarımız hane ve iş yerlerini ziyaret etti. Gündeme dair konular hakkında hasbihal edildi. Vatandaşlarımızın dertleri dinlenip sorunlarına çözüm üretmek için notlar alındı. Belediye başkanlarımızın ilçe ziyaretleri, birbirinden farklı renkli görüntülere sahne oldu. Vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.