Yerel Yönetimler Gençlik Festivali Açılışı

Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleşen ve 17-21 Kasım Tarihleri arasında devam edecek olan Yerel Yönetimler ve Gençlik Festivaline Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur katılım sağladı.

22.11.2021

Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleşen ve 17-21 Kasım Tarihleri arasında devam edecek olan  Yerel Yönetimler ve Gençlik Festivaline Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur katılım sağladı.

Ankara Başkent Millet Bahçesinde gerçekleşen Yerel Yönetimler Gençlik Festivaline Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur koordinasyonunda tam katılım sağlayan İstanbul Ak Parti Belediyelerimiz çok sayıda ödüle layık görüldü.

Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığının organize ettiği, Tam Bana Göre Festival sloganıyla başlayan Yerel Yönetimler Gençlik Festivaline Ankara’dan ve çeşitli illerden Gençlerin yoğun şekilde katılım sağladığı görüldü.

Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ