İLÇE MECLİS ÜYELERİ İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl Yerel Yönetimler Başkanlığı İlçe Meclis Üyeleri İstişare Toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.

25.10.2021

İl Yerel Yönetimler Başkanlığı İlçe Meclis Üyeleri İstişare Toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.

Yerel Yönetimler Başkanlığımızın Koordinasyonunda ilçelerimizde gerçekleştirilen Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Başakşehir, Büyükçekmece ve Çatalca’da Meclis Üyelerimiz ile bir araya gelindi.

İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur başkanlığında üç farklı ilçemizde gerçekleştirilen Meclis Üyeleri İstişare Toplantısına İl Yerel Yönetimler Komisyon Üyelerimiz, İlçe Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimiz katılım sağladı.

Toplantılarda söz alan meclis üyelerimiz, İl Yerel Yönetimler Başkanlığının meclis üyeleriyle düzenli aralıklarla bir araya gelmesi ve bu sayede yakın çalışma imkânı sunması nedeniyle Yerel Yönetimler Başkanı Dr. Maliki Ejder Batur ve Komisyon üyelerine memnuniyetlerini dile getirdiler.

Toplantılarda belediye meclisleri ve teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alan Dr. Maliki Ejder Batur, İlçe Başkanlarımıza ve meclis üyelerimize gösterdikleri özverili çalışmalardan ötürü teşekkür etti.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ