Belediye Başkanlarımız Kadıköy ve Adalar’daydı

İl Başkanlığımız tarafından başlatılan “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Belediye Başkanlarımız Kadıköy ve Adalar’da ziyaretlerde bulundu. Vatandaşlarımızla bir araya gelip onlarla hasbihal etti.

10.10.2022

İl Başkanlığımızın başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün” kampanyası kapsamında Belediye Başkanlarımızın ilçe ziyaretleri devam ediyor. Belediye Başkanlarımızın bu haftaki durağı Kadıköy ve Adalar oldu.

İlçe Başkanlıklarımızda bir araya gelen Belediye Başkanlarımıza, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız M. Ejder Batur hitap etti. Sahada yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren İl Başkan Yardımcımız Batur, 2023 seçimlerinin önemine ilişkin kısa bir konuşma yaptı.

Ardından her bir belediye başkanımız sorumluluk bölgesindeki mahallere gitti. Kadıköy ve Adalar’ın farklı mahallerinde vatandaşlarımızla buluşan belediye başkanlarımız hane ve iş yerlerini ziyaret etti. Gündeme dair konular hakkında hasbihal edildi. Vatandaşlarımızın dertleri dinlenip sorunlarına çözüm üretmek için notlar alındı. Belediye başkanlarımızın ilçe ziyaretleri, birbirinden farklı renkli görüntülere sahne oldu. Vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ