Belediye Başkanlarımız Beylikdüzü'nü Ziyaret Etti

İl Başkanlığımız tarafından başlatılan “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Belediye Başkanlarımız Beylikdüzü'nde ziyaretlerde bulundu. Vatandaşlarımızla bir araya gelip onlarla hasbihal etti.

02.10.2022

İl Başkanlığımızın başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün” kampanyası kapsamında Belediye Başkanlarımızın ilçe ziyaretleri devam ediyor. Belediye Başkanlarımızın bu haftaki durağı Beylikdüzü oldu.

İlçe Başkanlığımız’da toplanan Belediye Başkanlarımıza, İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe hitap etti. Sahada güçlü olanın sandıktan güçlü çıkacağını vurgulayan İl Başkanımız Kabaktepe, her bir belediye başkanımıza çalışmalarında muvaffakiyetler diledi.

Ardından her bir belediye başkanımız sorumluluk bölgesindeki mahallere gitti. Beylikdüzü'nün farklı mahallerinde vatandaşlarımızla buluşan belediye başkanlarımız hane ve iş yerlerini ziyaret etti. Gündeme dair konular hakkında hasbihal edildi. Vatandaşlarımızın dertleri dinlenip sorunlarına çözüm üretmek için notlar alındı. Belediye başkanlarımızın ilçe ziyaretleri, birbirinden farklı renkli görüntülere sahne oldu. Vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ