Bakanımız Kasapoğlu Fatih’i Ziyaret Etti

Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu, “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Fatih’i etti.

19.09.2022

İl Başkanlığımızın başlatmış olduğu “Yüz Yüze 100 Gün” programı Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu, Fatih ilçemizi ziyaret etti. Bakanımız Kasapoğlu’na; İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, İlçe Başkanımız Orhan Narin, Belediye Başkanımız Ergün Turan, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz eşlik etti. 

Bakanımız Kasapoğlu, ilk olarak ilçe teşkilatımızla buluştu. Teşkilatımızın çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra onlara hitap etti. 2023 seçimlerinin önemine vurgu yapan Bakanımız Kasapoğlu daha sonra teşkilatımızın değerlendirmelerini dinledi ve sorularına cevap verdi. Ardından teşkilat mensuplarımızla birlikte sahaya inen Bakanımız Dönmez, Fatih’li vatandaşlarımızla buluştu.

Fevzipaşa Caddesi üzerinde esnafları ziyaret edip onlarla hasbihal etti. Bakanımıza, vatandaşlarımız da yoğun ilgi gösterdi. Son dönemde uluslararası müsabakalarda alınan başarılardan ötürü tebrikleri kabul eden Bakanımız Kasapoğlu, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ