AK PARTİ İBB MECLİS GRUBU İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

1-3 Ekim tarihleri arasında Sakarya İli Sapanca İlçesinde gerçekleştirilen AK Parti İBB Meclis Grubu İstişare Ve Değerlendirme Toplantısına Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, İstanbul Milletvekili Mustafa Demir ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur katılım sağladı.

07.10.2021

AK Parti İBB Meclis Grubu İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. 1-3 Ekim tarihleri arasında Sakarya İli Sapanca İlçesinde gerçekleştirilen AK Parti İBB Meclis Grubu İstişare Ve Değerlendirme Toplantısına Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, İstanbul Milletvekili Mustafa Demir ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur katılım sağladı. 3 gün boyunca süren İstişare Ve Değerlendirme Toplantılarında İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur 2023 Genel ve 2024 Yerel Seçimi’nin önemine değinirken, Meclis üyeleriyle İlçe bazlı gruplar halinde görüşmeler yaparak fikir alışverişinde bulundu. Ayrıca toplantıda İBB Meclis Üyeleri de kendi düşüncelerini açıklama fırsatı buldu.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ