Belediye Başkanlarımız Sarıyer’de Halkımızla Buluştu

İl Başkanlığımız tarafından başlatılan “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Belediye Başkanlarımız Sarıyer’de vatandaşlarla buluştu. Haneleri, işyerlerini ziyaret edip vatandaşları dinledi. Maltepe programlarına eşlik eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “İstanbul'un meydanlarında, Cumhuriyetimizin 100. yılında alınacak büyük bir zaferin ümidini paylaşacak inanç ve aksiyon birliği için köprüler kuruyoruz. Biz geleceğin Türkiye'sine milletimizle birlikte yürüyoruz.” dedi.

11.08.2022

İl Başkanlığımızın başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün” programı devam ediyor. İstanbul’un 39 ilçesini kapsayan programlar ile Bakanlar, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, İl ve İlçe Yönetimi farklı bölgelerde vatandaşlarla buluşuyor. Haftanın belirli günlerinde toplu ilçe ziyaretleri yapan Belediye Başkanlarımız bu sefer de Sarıyer’deydi.

Her bir belediye başkanı, Sarıyer’in farklı mahallerinde vatandaşlarla buluştu. Evleri ziyaret etti, esnaflarla konuştu. Gündeme dair konular hakkında hasbihal edildi. Vatandaşlarımızın dertleri dinlenip sorunlarına çözüm üretmek için notlar alındı. Belediye başkanlarımızın ilçe ziyaretleri, birbirinden farklı renkli görüntülere sahne oldu. Vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ