Genel Başkan Yardımcımız İleri, Bakırköy’ü Ziyaret Etti

Genel Başkan Yardımcımız Ömer İleri, Bakırköy ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Vatandaşlarımızla bir araya gelip sohbet etti.

08.08.2022

İl Başkanlığımızın başlatmış olduğu “Yüz Yüze 100 Gün” programı aralıksız sürüyor. Program kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Ömer İleri, Bakırköy ilçesini ziyaret etti. İleri’nin saha programına; İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, İlçe Başkanımız Tülin Mazlumoğlu Kestane, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz de eşlik etti.

Genel Başkan Yardımcımız İleri, ilk olarak 3 Kademe İlçe Teşkilatımız ile bir araya geldi. Ardından saha ziyaretlerine başladı. Caddede, sokakta vatandaşlarımızla selamlaştı. Vatandaşlarımızın talep ve görüşlerini dinledi. Esnaflarımızı ziyaret edip gündeme dair hasbihal etti. Güncel konular hakkında konuştu. STK temsilcileriyle buluşup bir süre görüştü.  Ardından Kültür Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisinde gençlerle bir araya geldi. Burada, TEKNOFEST yarışmasına da katılan gençlerin projesini inceledi.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ