“Yüz Yüze Gönül Gönüle” Çalışmaları Tam Gaz

İl Başkanlığımız tarafından başlatılan “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Milletvekillerimiz Büyükçekmece ve Kartal’da, Belediye Başkanlarımız da Maltepe’de vatandaşlarla buluştu. Haneleri, işyerlerini ziyaret edip vatandaşları dinledi. Maltepe programlarına eşlik eden İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; “Her gün, dünden daha çok çalışacağız. Kapı kapı, sokak sokak dolaşacağız. Vatandaşlarımızla buluşacağız. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eserlerini, ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ vizyonunu vatandaşlarımıza anlatacağız. Allah’ın izni, milletimizin teveccühüyle 2023’ü de kazanacağız.”

07.08.2022

İl Başkanlığımızın başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün” programı devam ediyor. İstanbul’un 39 ilçesini kapsayan programlar ile Bakanlarımız, Genel Başkan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, İl ve İlçe Yönetimimiz farklı bölgelerde vatandaşlarla buluşuyor. Bugün de Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımız sahadaydı. 1. Bölge Milletvekilleri Kartal’da, 3. Bölge Milletvekilleri de Büyükçekmece’de vatandaşlarla buluştu. Belediye Başkanlarımız da Maltepe’de ziyaretler gerçekleştirdi.

“KATILIMCI VE MİLLETİNİN YANINDA OLAN BİR SİYASET ANLAYIŞIYLA YİNE SAHALARDAYIZ”

İlk olarak geçen hafta Küçükçekmece’de bir araya gelen İstanbul İlçe Başkanlarımız, bu sefer de Maltepe’de buluştu. Sabahın erken saatlerinde Maltepe İlçe Başkanlığımızda toplanıldı. İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, belediye başkanlarına ve teşkilata bir konuşma yaptı. Kabaktepe, “AK Partimiz her zaman milletiyle beraber olmuştur. Bugün de ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programımız kapsamında belediye başkanlarımızla birlikte Maltepe’deyiz. Çare peşinde, çözüm peşinde ve hizmet peşinde bir ömür tüketmeyi gaye edinmiş belediye başkanlarımız burada. Her biri AK Parti’nin hizmet belediyeciliğinin adeta birer markasıdır. CHP’nin elitist siyaset anlayışını reddedip, katılımcı ve milletinin yanında olan bir siyaset anlayışıyla yine sahalardayız, yine her zaman olduğu gibi halkımızla yan yanayız.”

“BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE VİZYONUMUZU VATANDAŞLARIMIZA ANLATACAĞIZ”

Her gün, dünden daha çok çalışmak gerektiğine vurgu yapan Kabaktepe, “Halka tepeden bakan, sorunları görmezden gelen, algı ve reklamdan beslenen bir siyaset anlayışına hiçbir zaman sahip olmadık. Her zaman halkımızın yanında olduk, her dönemde sorunları çözüme kavuşturmaya gayret ettik, her daim eser ve hizmet siyaseti anlayışıyla çalıştık, yine çalışacağız. Her gün, dünden daha çok çalışacağız. Kapı kapı, sokak sokak dolaşacağız. Vatandaşlarımızla buluşacağız. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eserlerini, ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ vizyonunu vatandaşlarımıza anlatacağız. Allah’ın izni, milletimizin teveccühüyle 2023’ü de kazanacağız. Hayali beklentiyle değil, hakikate olan inancımızla söylüyorum; 2023’ü kazanacağız.” ifadelerini kullandı.

Kabaktepe’nin konuşmasının ardından Belediye Başkanlarımız saha ziyaretlerine başladı. Her bir belediye başkanımız, Maltepe’nin farklı mahallerinde vatandaşlarla buluştu. Evleri ziyaret etti, esnaflarla oturup gündeme dair konuştu. Sokakta, caddede vatandaşlara selam verip sohbet etti. Vatandaşların eleştirileri dinlendi. Belediye başkanlarının ilçe ziyaretleri, birbirinden farklı renkli görüntülere sahne oldu.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ