Genel Başkan Yardımcımız Kandemir, Pendik'i Ziyaret Etti

Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir, Yüz Yüze 100 Gün projemiz kapsamında Pendik'te ziyaretlerde bulundu. Vatandaşlarımızla buluşup sohbet etti.

28.07.2022

İl Başkanlığımız tarafından başlatılan “Yüz Yüze 100 Gün” projesi kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir Pendik'te bir dizi program gerçekleştirdi. Programlara; İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Milletvekillerimiz, İlçe Başkanımız Ali Şirin, Belediye Başkanımız Ahmet Cin ve ilçe teşkilatımız eşlik etti.

Genel Başkan Yardımcımız Kandemir ilk olarak ilçe teşkilatımızla kahvaltı programında biraraya geldi. 3 Kademe İlçe Yöneticilerimiz, Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Başkanlarımıza, 2023 seçimlerine giden süreçte 7/24 esasına göre, özverili çalışmanın önemine vurgu yaptı. Ardından Ahmet Çalık Spor Kompleksi Açılış Programı'na katıldı. Hayatını kaybeden milli futbolcumuz Ahmet Çalık anısına yapılan spor kompleksinin açılışını, Çalık ailesiyle birlikte gerçekleştirdi. Akabinde İlçe Kadın Kolları Teşkilatımızı ziyaret etti.

GENÇLİK KAMPINDA GENÇLERLE BULUŞTU

Daha sonra Fevzi Çakmak Mahallesi'nde esnaf ziyareti yapan Genel Başkan Yardımcımız Kandemir, esnaflarla sohbet etti. Birlikte çay içip gündeme dair konular hakkında hasbihal etti. Genel Başkan Yardımcımız Kandemir'in son durağı gençlik kampı oldu. Pendik Gençlik Kampı'na giden Kandemir burada gençlere hitap etti. 2023 seçimlerinin önemine vurgu yaptı. AK Parti hükümetleri döneminde ülkemize kazandırılan eser ve hizmetlerle ilgili kısa bilgilendirmelerde bulundu. Ardından sözü gençler aldı. Talep ve eleştirilerini, geleceğe dair beklentilerini paylaştılar. Paylaşılanları not alan Kandemir, gençlerin sorularını yanıtladı. Daha sonra program birebir sohbet ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ