‘’Yüz Yüze, Gönül Gönüle Sahadayız’’

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, yaz dönemi boyunca devam edecek olan 'Yüz Yüze 100 Gün' projesini basın mensuplarına tanıttı. Proje kapsamında sahada yapılacak çalışmalar hakkında detaylı bilgilendirme yapan İl Başkanımız Kabaktepe, “39 ilçemizde bakanlarımız vatandaşlarımızla buluşacaklar. Genel başkan yardımcılarımız, milletvekillerimiz, İstanbul'daki AK Partili belediye başkanlarımız, il yöneticileri buluşacaklar. Yüz Yüze 100 Gün içerisinde, 20 yılda ziplenmiş olarak yaptığımız hizmetleri hem İstanbul'da hem Türkiye'de hem dış politikamızda hem iç politikada ekonomide, sağlıkta, tüm alanda yapılan hizmetleri vatandaşa paylaşırken, aynı zamanda daha da önemlisi İstanbul'u dinleyeceğiz.” dedi.

22.07.2022

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın başlattığı 'Yüz Yüze 100 Gün' projesini basın mensuplarına anlattı. İl Başkanlığımız’da düzenlenen basın toplantısında İl Başkan Yardımcılarımız Halime Kökçe, Ahmet Kaan ve Adem Yıldırım, İl Sekreterimiz Fatih Coşar ile İl Yönetim Kurulu Üyemiz Rabiya Kazak da katıldı.  

“HEM HİZMETLERİMİZİ ANLACATACAĞIZ HEM DE VATANDAŞLARIMIZI DİNLEYECEĞİZ”

İl Başkanımız Kabaktepe, Yüz Yüze 100 Gün içerisinde, 20 yılda ziplenmiş olarak yaptığımız hizmetleri hem İstanbul'da hem Türkiye'de hem dış politikamızda hem iç politikada ekonomide, sağlıkta, tüm alanda yapılan hizmetleri vatandaşa paylaşırken, aynı zamanda daha da önemlisi İstanbul'u dinleyeceğimiz, İstanbul'un sesine kulak vereceğimiz, İstanbul'daki hemşehrilerimizin, vatandaşlarımızın geleceğine dair umutlarını, beklentilerini, sorunlarını, yaklaşımlarını hep birlikte dinleyeceğimiz bir çalışmayı gerçekleştireceğiz dedi. 

BAKANLAR, MİLLETVEKİLLERİ VATANDAŞLARLA BULUŞACAK 

Teşkilatımızın tüm kademeleriyle sahada olacağını vurgulayan Kabaktepe, 39 ilçemizde bakanlarımız vatandaşlarımızla buluşacaklar. Genel başkan yardımcılarımız, milletvekillerimiz, İstanbul'daki AK Partili belediye başkanlarımız,  il yöneticileri buluşacaklar. Gençlerle, kadınlarla buluşacağız. İş dünyasıyla, sanat dünyasıyla, spor, kültür dünyasıyla çok etkin, yoğun eylül sonuna kadar yoğunlaştırılmış İstanbullu hemşehrilerimizle 16 milyon İstanbulluyla kucaklaşacağımız, hatta İstanbul'umuzun yaşayan gündüz nüfusu 16 milyonun çok da üzerinde. Hem ülke içerisinden iş veya farklı nedenlerle gelen hem de yurt dışından gelen misafirimiz de var. Sokakta olduğumuz da onlarla da bir araya geleceğimiz bir kucaklaşma programını hep beraber planlıyoruz ifadelerini kullandı. 

VATANDAŞIN ÖNCELEDİĞİ KONULAR KONUŞULACAK 

Ziyaretlerde her konunun konuşulacağına dikkat çeken Kabaktepe, Ekonomiyi de konuşacağız. Vatandaşlarımız da bize soracak. Biz onlarla bir iletişim, etkileşim içine gireceğiz. Gıdayı, gıda krizini, enerjiyi, enerji krizini, istihdamı, dış politikayı da konuşacağız. Kültürü, eğitimi, sanatı da konuşacağız. Bizim belirlediğimiz çerçeveden ziyade temas ettiğimiz İstanbullu kardeşlerimizin, tüm kesimlerin öncelediği konuları, değerlendirmelerimiz üzerinden karşılıklı paylaşacağız. İstanbul söyle, biz dinleyelim diyoruz dedi.  

EYLÜL SONUNA KADAR PLANLI OLACAK 

Programın toplantıyla birlikte başladığını ifade eden Osman Nuri Kabaktepe, Bu hafta Sultanbeyli'de milletvekillerimiz olacak. Bahçelievler'de milletvekillerimiz olacak. Güngören'de genel başkan yardımcılarımız olacak. Pazartesi günü Kağıthane'de bakanımız olacak. Salı çarşamba günü genel başkan yardımcılarımız ilçelerimizde olacaklar. Cuma günü Kültür ve Turizm Bakanımız Üsküdar'da olacak. Pazartesi Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Kağıthane'de olacak. Önümüzdeki hafta sonu da Sancaktepe'de, Fatih'te milletvekillerimiz olacak. Küçükçekmece'de de belediye başkanlarımız olacak. 39 ilçemizdeki tüm planlamayı ve programlamayı inşallah eylül sonuna kadar planlayarak bitirmiş olacağız diye konuştu. 

2023'TE ZAFERLE ÇIKMAK AÇISINDAN HER TÜRLÜ ÇALIŞMAMIZI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ 

Kabaktepe, İstanbul'un yerel sorunlarını da konuşacağız. Yerel yönetimlerle ilgili karşılıklı değerlendirmelerimizi paylaşacağız. 2023 yılı aynı zamanda Türkiye'nin ikinci yüzyıla başlarken bir seçiminin de gerçekleşeceği yıl olacak. Dolayısıyla ikinci yüzyılın başlangıcını en güçlü bir şekilde yaparak 2023'te de zaferle çıkmak açısından her türlü hazırlıklarımızı ve çalışmalarımızı milletimizle, milletimizin iradesiyle, gençlerimizle, kadınlarımızla, onların görüşlerini, taleplerini, beklentilerini AK Parti'nin tavrına, politikasına, diline, düşüncesine, dönüştürerek de inşallah gerçekleştireceğiz. Gönüllere sefer etme kararı aldık. Cumhurbaşkanımızın sık sık ifade ettiği gibi gönül belediyeciliği, gönül kazanmaya geldik dediği gibi biz de Yüz Yüze 100 Günlük programımıza gönüllere sefer adını verdik. Yüz yüze, gönül gönüle İstanbul olarak inşallah güzel bir çalışma dönemi geçireceğimizi de düşünüyorum. Muhalefet olduğumuz yerlerde görevimizi yapacağız, iktidar olduğumuz yerlerde o şekilde görevimizi yapacağız. Yine, yeniden 2023'te AK Partimizin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın en güzel sonucu alması için İstanbul olarak en iyi desteği vereceğiz. Türkiye'nin yükselişine, 2023'te de katkı sunabilmek, İstanbul'un hak ettiği konumları ve hizmetleri kazanabilmesi için de elimizden gelen gayreti göstereceğiz. 2023'ün en önemli adımlarından birisi bizim açımızdan diye konuştu.

Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ