Siz Neden Burada Değilsiniz?

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, 10 Temmuz Pazar günü Esenyurt'ta yaşanan sel afeti nedeniyle derhal bölgeye gidip incelemelerde bulunmuştu. Vatandaşlarımızla bir araya gelip İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile çalışmaları yakından takip etmişti. Bu durum bazı muhalifleri rahatsız etti. Konuya dair sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Kabaktepe, Tatilden, şezlongdan, balıkçıdan iş yapmaya vakit bulamayanların, devletimize seri katil diyenlerin bunu anlamasını beklemiyoruz zaten. dedi. Kabaktepe, Asıl sorulması gerek soru: Siz neden burada değildiniz? ifadelerine yer verdi.

13.07.2022

İstanbul'da geçen 10 Temmuz Pazar günü etkili olan yoğun sağanak yağış sebebiyle Esenyurt'ta bazı mahallelerde sel meydana gelmiş, ev ile iş yerlerini su basmıştı. İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ise afet bilgisini alır almaz derhal bölgeye intikal etti. Çalışmaları yakından inceleyip vatandaşlarımızla buluştu.

TATİLDE OLANLAR VATANDAŞIN YANINDA OLANLARI ELEŞTİRDİ

İl Başkanımız Kabaktepe, sel adetinin yaşandığı ilk andan beri bölgede sürdürülen çalışmaları İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile birlikte takip etti. Bu durum, kendi partisinin belediye başkanı tatilde olan bazı muhalifleri rahatsız etti.

TATİLDEN, ŞEZLONGDAN, BALIKÇIDAN İŞ YAPMAYA VAKİT BULAMAYANLARIN ANLAMASINI BEKLEMİYORUZ

Vatandaşlarımızın yanında olmak yerine tatiline ara vermeksizin devam etmeyi tercih eden bazı muhaliflere İl Başkanımız Kabaktepe, sosyal medya hesabından bir dizi paylaşımda bulunarak şu şekilde yanıt verdi;

Sahte sorular ve algı operasyonları ile ne gerçekliği örtebilir, ne de ayıbınızı kapatabilirsiniz. Bizler; selde, karda, depremde milletimizle birlikte mücadele ederiz ve milletimize seri hizmet eden devletimizin yanında oluruz. diyen Kabaktepe, Tatilden, şezlongdan, balıkçıdan iş yapmaya vakit bulamayanların, devletimize seri katil diyenlerin bunu anlamasını beklemiyoruz zaten. CHP olarak karakterinizi oyunlarla saklamaya çalışsanız da; bu aziz millet sizi iyi tanır… Zulümlerinizi de, oyunlarınızı da iyi bilir. ifadelerini kullandı.

SİZ NEDEN BURADA DEĞİLDİNİZ

İl Başkanımız Kabaktepe, açıklamasını şöyle sürdürdü:

Halkımıza üsten bakmak sizin geleneğinizdir. Bu sebeple; selle boğuşan İstanbullular'ın dertleri ile dertlenmemenizi milletimizin takdirine bırakıyorum. İstanbul selle boğuşurken, İBB Başkanı, CHP parti yetkilileri ayakları ıslanır diye mi afet bölgesinde yoklardı?

Algılarınıza, yalanlarınıza karşı mücadele edecek ve milletimiz için atılıma devam edeceğiz. Asıl sorulması gerek soru: 'Siz neden burada değildiniz?''

Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ