İl Başkanımız Kabaktepe Sel Felaketinden Etkilenen Bölgeleri Ziyaret Etti

İstanbul genelinde etkili olan sağanak yağış nedeniyle pek çok noktada hasar meydana geldi. İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ise yağıştan olumsuz etkilenen bölgeleri ziyaret etti. Vatandaşlarımızla bir araya gelip sorunlarını ve taleplerini dinledi.

10.07.2022

İstanbul genelinde sağanak yağış etkili oldu. Yağış nedeniyle pek çok noktada hasar meydana geldi. Sel felâketi nedeniyle Esenyurt başta olmak üzere pek çok noktada ev ve iş yerleri zarar gördü.

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ise yağıştan olumsuz etkilenen bölgeleri ziyaret etti. Hasar gören bölgelerde incelemelerde bulundu. Vatandaşlarımızla bir araya gelip sorunlarını ve taleplerini dinledi. İl Başkanımız Kabaktepe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise şunları söyledi;

Sağanak yağış sonrası selden etkilenen bölgedeki çalışmalara katkı sunmak üzere vatandaşlarımızın yanındayız. Sel felaketinden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ