İl Başkanımız TÜGVA Kampını Ziyaret Etti

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, TÜGVA İstanbul Lise Koordinatörlüğü bünyesinde organize edilen TÜGVA İstanbul Lise Doğa Kampı’nı ziyaret etti.

02.07.2022

Türkiye Gençlik Vakfı İstanbul Lise Koordinatörlüğü bünyesinde organize edilen TÜGVA İstanbul Lise Doğa Kampı, İstanbul’un 39 ilçesinden 14-18 yaş aralığındaki 10 bine yakın liselinin katılımıyla Edirne Keşan’da bulunan Gökçetepe Tabiat Parkında gerçekleştirildi. Pentatlon, ip parkuru, canlı langırt, futbol, voleybol, basketbol, mas güreşi, satranç ve daha nice sportif faaliyetlerle, deniz manzaralı amfi tiyatroda yapılan sahne etkinlikleriyle, alanında uzman kişilerin katılımıyla gerçekleşen sahne programlarıyla, dini eğitmenler tarafından verilen siyer dersleri ve temel dini bilgiler dersleriyle öğrencilerin yararlandığı bu programda gençler eğlenirken öğrendi, öğrenirken eğlendi. İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe de kampa gelerek etkinlikleri yerinde inceledi. Öğrencilere seslenen İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe;’’ Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için daima yanınızdayız. Siz projeler üretin, bizler de size destek verelim. Yakın gelecekte şehirlerinizi ve hatta ülkeyi sizler yönetecek, Türkiye’yi dünya liginde üst sıralara taşıyacaksınız. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz.” dedi.

Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ