Gençlerle Vefa İftarında Buluştuk

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, İl Gençlik Kolları Başkanlığımızın düzenlediği Vefa İftarına katıldı.

30.04.2022

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, İl Gençlik Kolları Başkanlığımızın düzenlediği Vefa İftarı'na katıldı.

İftar programı, Beyoğlu Belediyesi Hasköy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Programa İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe'nin yanı sıra İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammet Cem Çekerek, İl Başkan Yardımcılarımız, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, gençlik kollarımızın önceki dönemlerinde görev alan başkanlarımız ve çok sayıda teşkilat mensubu kardeşimiz katıldı.

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kökü ezelde ve dalı ebedde bir sistemin aşkına, vecdine, diyalektiğine, estetiğine, irfanına, idrakine sahip bir gençlik.” Rahmet ayına veda ederken genç kardeşlerimle bir araya geldik. dedi.

Vefa iftarın ardından İl Başkanımız Kabaktepe, teravih namazı için Arnavutköy'e geçti. Namazını burada kıldıktan sonra cami cemaatiyle oturup sohbet etti.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ