1. BÖLGE 3 KADEM İLÇE SEÇİM İŞLERİ BİRİM BAŞKANLARININ KATILDIĞI EĞİTİM PROGRAMI VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İl Seçim İşleri Başkanlığımız tarafından video konferans yöntemiyle düzenlenen 1. Bölge 3 Kademe İlçe işleri Birim Başkanları Eğitim Programı gerçekleştirildi.

06.09.2021

İl Seçim İşleri Başkanlığımız tarafından video konferans yöntemiyle  düzenlenen 1. Bölge 3 Kademe İlçe işleri Birim Başkanları Eğitim Programı gerçekleştirildi. 

 Programa İl Seçim İşleri Başkanımız Avukat Şengül KARSLI, 1. Bölgeden Sorumlu Bölge Başkanımız, İl Eğitimcimiz, 1. Bölge İlçe Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Seçim İşleri Birim Başkanlarımız, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları İl Seçim İşleri Birim Başkanlarımız katıldılar.

İl Seçim İşleri Başkanımız Av. Şengül KARSLI, “hareketle birlik olmazsa fikirde birlik faydasızdır” düşüncesiyle 3 kademe seçim işleri başkanlarımızla bir araya gelerek seçim işleriyle ilgili temel kavramları içeren eğitim programının startını verdi. Daha güçlü ve daha büyük bir Türkiye için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğinde 2023 hedefimize ulaşmak için çalışmaya devam edeceğimize ve bu seçimden de zaferle çıkacağımıza bir kez daha vurgu yaptı. Eğitim programımızın akabinde İlçe Seçim İşleri Başkanlarımızın katılımlarıyla bilgi yarışması gerçekleştirildi.

Toplantının kapanış kısmında ise İl Seçim İşleri Başkanımız Av. Şengül Karslı, İlçe Seçim İşleri Başkanlarına söz vererek, görüş ve önerilerini dinledi, dilek ve temennilerin ardından eğitim programına katılımları sebebiyle kendilerine teşekkür etti.

Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ