Fatih Eğitim ve Bilim Vakfı’nın İftarına Katıldık

Fatih Eğitim ve Bilim Vakfı’nın düzenlemiş olduğu İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunlar ve mensuplar derneği iftarı Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank’ın teşrifleriyle yapıldı.

18.04.2022

Fatih Eğitim ve Bilim Vakfı’nın düzenlemiş olduğu İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunlar ve mensuplar derneği iftarı Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank’ın teşrifleriyle yapıldı. Cumhurbaşkanımızın da mezunu olduğu İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İHL mezunlar derneği iftar programına İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım da katılım sağladı. Gençlerle birlikte oruçlarını açan Genel Başkanvekilimiz Kurtulmuş ve Bakanımız Varank birer selamlama konuşması yaparak katılımcıların ramazanını tebrik etti ve gençlere derslerinde başarılar diledi.

Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ