Sultangazi’de Gönüllere Misafir Olduk

İftarda Sultangazili bir ailenin gönül sofrasına misafir olan İl Başkanımız Kabaktepe, daha sonra teravih namazını kılıp AK Nokta’yı ziyaret etti.

16.04.2022

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe Sultangazi’de bir ailenin iftar sofrasına konuk oldu. İl Kadın Kolları Başkanımız Rabia İlhan’ın da eşlik ettiği programda aileyle bir araya gelip sohbet etti.

İl Başkanımız Kabaktepe, iftarın ardından teravih namazını da Sultangazi’de kıldı. Namaz sonrası cami cemaatiyle tek tek selamlaşıp birlikte çay içti. Belediyemizin çorba ikram aracında vatandaşlarımıza çorba ikram etti. Akabinde de AK Nokta’yı ziyaret eden İl Başkanımız Kabaktepe, teşkilat mensuplarımızla bir araya geldi. Çalışmaları yakından inceleyen İl Başkanımız Kabaktepe, AK Nokta’da vatandaşlarımızla buluştu. Onlarla görüşüp sohbet etti. Çocuklara balon ve çikolata ikram etti. Cadde üstünde hizmet veren Türk Kızılayı çadırındaki gönüllerle de selamlaştı.

İl Başkanımız Kabaktepe’ye, Sultangazi İlçe Başkanımız Süleyman Yiğitoğlu ve Belediye Başkanımız Abdurrahman Dursun da eşlik etti.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ