Milletlerarası Gençlik Koordinasyonu Programına Katıldık

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, “Uluslararası İstanbul Buluşmaları Milletlerarası Gençlik Koordinasyonu” programına katıldı. Programda İl Başkan Yardımcılarımız ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Cem Çekerek de eşlik etti.

30.03.2022

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, “Uluslararası İstanbul Buluşmaları Milletlerarası Gençlik Koordinasyonu” programına katıldı. Programda; İl Başkan Yardımcılarımız ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Cem Çekerek de eşlik etti.

Milletlerarası İlişkiler ve Diplomasi Merkezi tarafından organize edilen buluşmada İl Başkanımız Kabaktepe, akademisyenler, yabancı basın mensupları, uluslararası ilişkiler öğrencileriyle görüştü. Özellikle Ukrayna-Rusya arasında devam eden savaşın sonlandırılması için Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’nin önemine ve gücüne vurgu yaptı. İl Başkanımız Kabaktepe “Dünya 5’ten büyüktür” sloganı başta olmak üzere Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın hem bölgesel hem de küresel ölçekte barış ve huzurun tesisi için verdiği mücadeleleri anlattı.

Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ