Bahçelievler Yıl sonu Değerlendirme Toplantısı

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırımın katılımıyla Bahçelievler yıl sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

11.02.2022

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım'ın katılımıyla Bahçelievler yıl sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya İl Başkan Yardımcımız Yıldız Konal Süslü, İl Sorumlumuz Mehmet Küçük, Belediye Başkanımız Hakan Bahadır, 3 Kademe Yönetim Kurulu üyelerimiz, Meclis üyelerimiz ve Mahalle Başkanlarımız katıldı. 

Bahçelievler İlçe Teşkilatlarının çalışmalarından ve Meclis Üyelerinin Bahçelievler Belediye Meclisi’nde görüşülen tüm konulara hakim olmaları ve takip etmelerinden memnun olduğunu belirten İl Başkanvekilimiz Adem Yıldırım, İl Başkanlığı olarak Bahçelievler İlçemizin her zaman yanında olduklarını sözlerine ekledi. 

Toplantıda Bahçelievler ilçemizde sürdürülen çalışmalara dair görüş ve öneriler ifade edilirken, 2023 Genel Seçimlerine yönelik yapılacak olan faaliyetlerin yol haritası da değerlendirildi.

Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ