Üç Kademe SHİB Başkanlarımızla Buluştuk

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım Çekmeköy, Ümraniye ve Ataşehir ilçelerimizde Üç Kademe Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanlarımız ile bir araya geldi.

24.01.2022

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım Çekmeköy,Ümraniye ve Ataşehir ilçelerimizde Üç Kademe Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanlarımız ile bir araya geldi.
Çekmeköy ve Ümraniye ilçelerimizde gerçekleştirilen toplantılarda birim başkanlarımızla fikir alışverişinde bulunularak İlçelerimizde yapılan çalışmalar değerlendirildi. Ataşehir İlçe Başkanlığımızın ev sahipliğinde yapılan toplantımızda ise üç kademe ilçe birim başkanlarımız ile Kartal, Maltepe, Beşiktaş, Bakırköy, Şişli, Adalar, Esenyurt, Avcılar ve Sarıyer ilçelerimizin Siyasi ve Hukuki İşler Başkanları ile bir araya gelindi. Toplantıda önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmalar üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ