Meclis Üyeleri İstişare Ve Değerlendirme Toplantıları Tamamlandı

Yerel Yönetimler Başkanlığı koordinasyonunda başlatılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında İstanbul’da 39 ilçemizin tamamında meclis üyeleriyle bir araya gelindi.

14.01.2022

Yerel Yönetimler Başkanlığı koordinasyonunda başlatılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında İstanbul’da 39 ilçemizin tamamında meclis üyeleriyle bir araya gelindi.

Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından büyük bir özveri ve çaba gösterilerek düzenlenen toplantılarda, her gün farklı bir ilçede meclis üyeleriyle bir araya gelerek, her meclis üyesinin düşünceleri öğrenildi değerlendirildi ve fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Yapılan toplantıların sonucunda meclis üyelerinin ortak düşüncesi olarak toplantıların verimli geçmiş olması ve yerel yönetimler başkanlığının iletişiminin kuvvetli olması hususlarında memnuniyetler belirtildi.

Yerel Yönetimler Başkanı Dr. Maliki Ejder Batur’un 39 ilçemizi de dolaşarak meclis üyeleriyle bir araya gelerek meclis üyelerinin çalışmaları hakkında bilgi alması, fikirlerini dinlemesi ve düşünceleri öğrendiği bu toplantıların ardından, yine yerel yönetimler başkanlığımızın koordinasyonunda 7-8-9 Ocak 2022 tarihlerinde Ankara Kızılcahamam’da İstanbul’daki tüm meclis üyeleriyle kamp programı düzenleyerek, 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 2024 Yerel Seçimler için ortak bir söylem oluşturmak amaçlanmaktadır. Yoğun katılım ve coşku içinde geçen programa; Genel Başkan Vekilimiz Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum katılım sağladılar ve sunumlarını gerçekleştirdiler.

Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ