Eyüp Sultan Meclis Üyelerimizle Bir Araya geldik

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında yapılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Eyüpsultan meclis üyelerimiz ile bir araya gelindi.

14.01.2022

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında yapılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Eyüp Sultan meclis üyelerimiz ile bir araya gelindi.

Eyüp sultan İlçe Başkanlığımızın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz Bekir Aksu ve Recep Aslıyüksek, Eyüp Sultan İlçe Başkanımız Bayram Ali Özaslan, Eyüp Sultan Belediye Başkanımız Deniz Köken ile Eyüp Sultan Meclis Üyelerimiz katılım sağladı.

Toplantıda Eyüpsultan ilçemizde sürdürülen çalışmalara dair görüş ve öneriler ifade edilirken, 2023 Genel Seçimlerine yönelik yapılacak olan faaliyetlerin yol haritası da değerlendirildi.

Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ