Adem Yıldırım

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı

Siyasi ve Hukuki İşler Birimi Haberleri

Küçükçekmece İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu iftar programında teşkilatımız ile buluştuk.

İl Başkanvekilimiz Adem Yıldırım Büyükçekmece’de gençlerle bir araya geldi. Teravih Namazı sonrasında Ulus Mahallesindeki genç kardeşlerimizle oturan Başkanımız Yıldırım gençlerle sohbet etti. İlçe Başkanımızın da eşlik ettiği sohbette gençlerimizin sorunları ve beklentilerinin yanı sıra hedefleri ve hayalleri üzerine de konuşuldu.

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım teravih namazı sonrasında Nevşehir Derinkuyu Doğala Köyü Derneği’nde çay sohbetine katıldı. Dernek mensupları ve cami cemaatinin olduğu köy derneğinde çay eşliğinde sohbet edildi.

İstanbul Valiliğimiz tarafından Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programına katıldık.

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım Bahçelievler ilçemizde Şirinevler Mahallesi irtibat bürosunda teşkilatımız ile buluştu. Teşkilat mensuplarımıza ve mahalle sakinlerimize İl Başkanımızın selamlarını ileten Yıldırım, mahallemizdeki çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

Büyükçekmece İlçemizin düzenlediği iftar programı Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un katılımlarıyla yapıldı

Deniz Feneri Derneğince“ Ramazan 15 Dünya Yetimler Günü” dolayısıyla düzenlenen iftar programı İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun katılımıyla yapıldı. Şehit ailelerimizin de davetli olduğu İftar programına İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım da katılım sağladı.

Fatih Eğitim ve Bilim Vakfı’nın düzenlemiş olduğu İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunlar ve mensuplar derneği iftarı Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank’ın teşrifleriyle yapıldı.

İl Başkanvekilimiz, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem Yıldırım, Büyükçekmece Gençlik Kollarımızla birlikte İftara 5 Kala programında iftar saatinde yolda olan, evine yetişemeyen vatandaşlarımıza iftariyelik ikramında bulundu. Vatandaşlarımızın Ramazanını tebrik eden Başkanımız kendilerine hayırlı iftarlar diledi.

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım Sivas Platformu İstanbul Sivas Konfederasyonu tarafından düzenlenen geleneksel iftar programına katıldı. TBMM AK Parti Grup Başkanımız İsmet Yılmaz, Sivas Valisi Salih Ayhan, İstanbul Milletvekillerimiz, Abdullah Güler, Osman Boyraz ve Nevzat Şatıroğlu ile Kâğıthane Belediye Başkanımız Mevlüt Öztekin’de programa katıldılar.

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım Kağıthane Belediyemizin meydanda düzenlediği etkinlik alanındaki programa katıldı.

İl Başkanvekilimiz, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem Yıldırım Beyoğlu Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan’da Beyoğlu Sofrası iftar programına katıldı.

Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir Şişli ilçe başkanlığımızda teşkilat mensuplarımızla buluştu. İl Başkanvekilimiz Adem Yıldırım’ın da katılım sağladığı toplantıda Şişli özelinde yapılan çalışmalar hakkında istişare edildi.

Silivri’de Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun katılımı ile Naim Süleymanoğlu Spor Tesisinin açılışı gerçekleştirildi.

Esenler Belediyesince hazırlanan “Anadolu’dan Esenler” belgeselinin gösterimi, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. Genel Başkanvekilimiz Binali Yıldırım’ın teşrifleriyle yapılan programa İl Başkanvekilimiz Adem Yıldırım da katılım sağladı.

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım Sultangazi Buluşmaları programına katıldı.

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım Başakşehir’de hayırsever iş insanı Şinasi Ünsal’ın desteğiyle inşa edilen Şinasi Ünsal Camii ve Taziye Evi’nin açılışına katıldı.

Genel Başkanvekilimiz Numan Kurtulmuş’un Kapalıçarşı esnafıyla bir araya geldiği kahvaltılı toplantıya İl Başkanvekilimiz Adem Yıldırım da katılım sağladı.

İl Başkanvekilimiz, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem YILDIRIM Yerel Yönetimler Gündemli Büyükçekmece İlçe Danışma Meclisine katıldı.

İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanları Toplantısı İl Başkanvekilimiz Av. Adem YILDIRIM başkanlığında gerçekleştirildi.

İl Başkanvekilimiz, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem YILDIRIM Yerel Yönetimler Gündemli Bahçelievler İlçe Danışma Meclisine katıldı

İl Başkanvekilimiz, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem YILDIRIM Bahçelievler ilçemizin Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.

İl Başkanvekilimiz, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem YILDIRIM, Uluslararası 351 Dernek AdınaRumeli Balkan Güçbirliği, Trakya Rumeli Bektaş-i Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programına katıldı.

İl Başkanvekilimiz, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem YILDIRIM Esenyurt İlçemizde yeni göreve başlayan öğretmenlerimiz ile Hoşgeldin Öğretmenim programında bir araya geldi.

İl Başkanvekilimiz, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem YILDIRIMın katılımıyla Küçükçekmece İlçemizde 3 Kademe İlçe Yönetimi ile bir araya geldi.

İl Başkanvekilimiz, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem YILDIRIMın katılımıyla Büyükçekmece İlçemizde 3 Kademe İlçe Yönetimi ve Meclis Üyelerimiz ile bir araya geldik. Yapmış olduğumuz ve yapacağımız çalışmalarımızı konuştuk, değerlendirdik.

Türk tasavvufunun önemli isimlerinden olan Şemseddin Sivasi, doğumunun 502. yılında Atatürk Kültür Merkezi’nde anıldı. Şemseddin Sivasî Hz.nin hayatını anlatan Fatih Duman’nın “Lâl” isimli romanından uyarlanan Tiyatronun galası Taksim AKM’de gerçekleşti.

Türk tasavvufunun önemli isimlerinden olan Şemseddin Sivasi, doğumunun 502. yılında Atatürk Kültür Merkezi’nde anıldı. Şemseddin Sivasî Hz.nin hayatını anlatan Fatih Duman’nın “Lâl” isimli romanından uyarlanan Tiyatronun galası Taksim AKM’de gerçekleşti.
 
AKM Yeni tiyatro salonunda sergilenen ‘Lâl’ oyununun galasına TBMM Başkanımız Mustafa Şentop, TBMM AK Parti Grup Başkanımız Sivas Milletvekilimiz İsmet Yılmaz, İstanbul Milletvekillerimiz Abdullah Güler ve Nevzat Şatıroğlu, İl Başkanvekilimiz Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem Yıldırım, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Valisi Salih Ayan ve Kağıthane Belediye Başkanımız Mevlüt Öztekin katıldı. Galada birçok devlet, siyaset, akademi, kültür ve sanat dünyasından isim buluştu. Mevlâna’nın hocası, Sivas’ın sembol isimlerinden biri olan Şems-i Tebrizi ve Akşemseddin’le Türk-İslam dünyasının en önemli üç Şems’inden biri kabul dilen Şemseddin Sivasi’nin hayatı, tiyatro oyununa dönüştü. Sivas Belediyesi ve Kağıthane Belediyesi’nin katkılarıyla hazırlanan, Şemseddin Sivasi’yi anlatan ve Fatih Duman’ın ‘Lâl’ isimli kitabından sahneye uyarlanan oyun, Ferah Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Hakan Güneri tarafından sahneye uyarlandı. 8 aylık yoğun bir çalışma ile hazırlığın sonucu olan Lâl oyunu, yeni açılan Taksim Atatürk Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda bir gala gecesiyle sergilendi.   

İstanbul Milletvekillerimiz ilçelerimizde saha çalışmalarına devam ediyor. 8 ilçemizde vatandaşlarımızla bir araya gelen 16 Milletvekillerimizle yaptığımız saha programlarına İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlçe Başkanlarımız, İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve Yönetimlerimiz de katılım sağladılar.

İstanbul Milletvekillerimiz ilçelerimizde saha çalışmalarına devam ediyor. 8 ilçemizde vatandaşlarımızla bir araya gelen 16 Milletvekillerimizle yaptığımız saha programlarına İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlçe Başkanlarımız, İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve Yönetimlerimiz de katılım sağladılar. 
 
İlçelerimizde yapılan saha çalışmalarında Milletvekillerimiz ev ziyaretleri ve esnaf ziyaretleri yaptılar. Gençlerle de bir araya gelene Milletvekillerimiz gençlerimizle sohbet edip onların isteklerini dinlediler ve gelecekten beklentilerini konuştular. Güreşçi gençlerimizin antrenmanlarını da izleyen Milletvekillerimiz sporcularımıza başarılar diledi. İstanbul Milletvekillerimiz Dernek ve vakıflarımıza da çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek sorunlarını dinlediler. Yapılan ziyaretlerde vatandaşlarımızın hatırlarını sorup taleplerini dinlediler ve çözüm için gerekli notları aldılar. 
 
İstanbul Milletvekillerimizle yapılan saha çalışmalarımıza Kadıköy ilçemizde Serkan Bayram ve Hulusi Şentürk, Sancaktepe ilçemizde Erol Kaya, Osman Boyraz ve Fatih Süleyman Denizolgun, Ümraniye ilçemizde Mustafa Ataş ve Ravza Kavakcı Kan, Sarıyer ilçemizde Şirin Ünal, Zeytinburnu ilçemizde Canan Kalsın ve Volkan Bozkır, Beylikdüzü ilçemizde Mücahit Arınç ve Tülay Kaynarca, Bahçelievler ilçemizde Mehmet Doğan Kubat, Başakşehir ilçemizde Akif Çağatay Kılıç, Emine Sare Aydın ve Nevzat Şatıroğlu vekillerimiz katıldılar.     

İstanbul Milletvekillerimiz Akif Çağatay KILIÇ, Nevzat ŞATIROĞLU ve İlçe Başkanımız Sebahatdin KAYASın katılımlarıyla, önceki dönem görev almış Yönetim Kurulu üyelerimiz ile bir araya geldik.

Küçükçekmece İlçe Başkanlığımız İstanbul Milletvekilimiz Şamil Ayrım ile birlikte saha programları gerçekleştirdi

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırımın katılımıyla Bahçelievler yıl sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Tuzla İlçe Başkanlığımız Milletvekillerimizle birlikte saha programları gerçekleştirdi. Programlar kapsamında İstanbul Milletvekillerimiz Ravza Kavakçı Kan ve Mustafa Ataşa ilçe sakinlerimizin evlerine konuk oldu.

İstanbul Milletvekillerimiz ile 8 ilçemizde vatandaşlarımız ile bir araya geldi. Milletvekillerimizle yaptığımız saha programlarına İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlçe Başkanlarımız, İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve Yönetimlerimiz de katılım sağladılar.

İl Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım Çekmeköy, Ümraniye ve Ataşehir ilçelerimizde Üç Kademe Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanlarımız ile bir araya geldi.

İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanları Toplantısı İl Başkanvekilimiz Av. Adem YILDIRIM başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda ilçelerimizde sürdürülen çalışmalara dair görüş ve öneriler ifade edilirken, 2023 Genel Seçimlerine yönelik yapılacak olan faaliyetlerin yol haritası da değerlendirildi

İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanları Toplantısı İl Başkanvekilimiz Av. Adem YILDIRIM başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda ilçelerimizde sürdürülen çalışmalara dair görüş ve öneriler ifade edilirken, 2023 Genel Seçimlerine yönelik yapılacak olan faaliyetlerin yol haritası da değerlendirildi.

İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanları Toplantısı İl Başkanvekilimiz Av. Adem YILDIRIM başkanlığında gerçekleştirildi.

İl başkanvekilimiz, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem YILDIRIM Beylikdüzü İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

16 Nisan 2017 Anayasa değişikliği halk oylamasında sandıklarımıza sahip çıkan dava arkadaşlarımızın İstanbul Anadolu Adliyesinde görülen davalarında yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ