CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞAN, VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE GERÇEKLEŞTİRİLEN İL YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI


Bu Haberi Paylaş

 

 

 

 

 
Diğer Haberlerİl Başkanımız Bayram Şenocak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle İl Yönetim Kurulu, ardından İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları toplantılarını gerçekleştirdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, çalışmalarını yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle alınan tedbirler çerçevesinde sürdürüyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen her iki toplantı, Sağlık Bakanlığı’nın yayımladığı tedbirler kapsamında video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın katılımcılara gündemle ilgili bir konuşma yaptığı toplantıda yeni tip koronavirüse karşı halihazırda yürütülen süreç hakkında üyeler bilgilendirildi. Toplantıda salgın hastalığın yayılmasını önlemek için vatandaşların “Evde Kal”maya teşvik edilmesi, devletimizin imkanları ve milletimizin hassasiyeti ile bu sürecin hep birlikte başarıyla atlatılacağı vurgulandı.

Katılımcıların görüş ve önerilerinin de ele alındığı görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan bütün soruları ayrı ayrı cevaplandırdı ve toplumsal başarının elde edilmesi için yapılan tüm uyarılara dikkat edilmesi gerektiğini kaydetti. Toplantıda ayrıca koronavirüs ile mücadelede devletimizin tüm birimleriyle yürüttüğü çalışmalara ilçe teşkilatlarımızın ve belediyelerimizin verdiği destek değerlendirildi.

 

24.03.2020