İL BAŞKANIMIZ BEYOĞLU'NU ZİYARET ETTİ


Bu Haberi Paylaş

 

 

 

 

 
Diğer Haberlerİl Başkanımız Bayram Şenocak, periyodik ilçe ziyaretleri kapsamında bu hafta Beyoğlu’nu ziyaret etti, hizmetleri ve projeleri yerinde inceledi.

İlk olarak Beyoğlu Belediye Başkanlığı’nı ziyaret eden İl Başkanımız Şenocak, Belediye Başkanımız Haydar Ali Yıldız ve Beyoğlu İlçe Başkanımız Harun Muş ile birlikte Anadolu Ajansı’nın Belediye Binasındaki “Ödüllü Fotoğraflar Sergisi”ni gezdi. Geziyi müteakiben Belediye Başkanı Yıldız’ı tebrik ederek görevinde başarılar dileyen İl Başkanımız Şenocak, “İstanbul’un en canlı ve gözde ilçelerinden biri olan Beyoğlu'ndayız. Beyoğlu Belediyemizi ziyaret ederek Başkanımız Haydar Ali Yıldız ile ilçemize dair projelerini değerlendirdik. Kendisine ve ekibine Beyoğlu’nun geleceği adına planladıkları çalışmalarda başarılar diliyorum.” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZI DEĞERLENDİRDİK”

Daha sonra İlçe Başkanımız Muş ve Belediye Başkanımız Yıldız’ın katılımlarıyla Beyoğlu Teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen İl Başkanımız Bayram Şenocak, “Beyoğlu Teşkilatımız ile bir araya geldiğimiz toplantıda çalışmalarımızı değerlendirdik. AK Partimizin gelecek vizyonuna yakışır bir şekilde çalışmalarını sürdüren, emek sarf eden tüm teşkilat mensuplarımızı kutluyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

PROJELER YERİNDE İNCELENDİ

Beraberindeki heyetle birlikte yapımı devam eden AKM, Taksim Camii, Tersane İstanbul ve Hasköy Millet Kıraathanesi ile proje aşamasındaki Kasımpaşa Millet Bahçesi’ni de ziyaret eden İl Başkanımız Şenocak, yetkililerden çalışmalarla ilgili olarak bilgi aldı.

İl Başkanımız Şenocak, “Bugün ayrıca Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın temelini attığı Atatürk Kültür Merkezi'nde ve 2020 yazında ibadete açılması planlanan Taksim Camii’nde devam eden hummalı çalışmaları yakından inceledik. Beyoğlu Belediyemizin projelerini de yerinde inceleme fırsatı bulduk.” dedi.

 

14.11.2019