İL BAŞKANIMIZ ŞENOCAK FİDAN DİKTİ


Bu Haberi Paylaş

 

 

 

 

 
Diğer Haberlerİl Başkanımız Bayram Şenocak, Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü’nün Türkiye genelinde koordine ettiği “Geleceğe Nefes” fidan dikim kampanyasına katılarak, öğrencilerle birlikte fidan dikti.

Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında 81 ilde eş zamanlı olarak saat 11.11’de  düzenlenen etkinliğin Eyüpsultan Pirinççi ağaçlandırma törenine İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İl Başkanımız Bayram Şenocak, İstanbul Orman Bölge Müdürü Recep Ateş, İl Başkan Yardımcımız Yunus Fırat Aydın, İstanbul Kadın Kolları Başkanımız Rabia İlhan, Eyüpsultan İlçe Başkanımız Adem Koçyiğit, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, çok sayıda teşkilat mensubu ve çeşitli okullardan gelen çok sayıda öğrenci katıldı.

Protokol konuşmalarının ardından yapılan ağaç dikim sahasına geçen İl Başkanımız Şenocak, Vali Yerlikaya, İlçe Başkanı Koçyiğit ve Belediye Başkanı Köken birlikte ağaç dikti. Törene katılan öğrencilerle de fidan dikerek can suyu veren İl Başkanımız Şenocak, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bugün 81 ilimizde 2023 ayrı noktada 11 milyon fidan toprakla buluştu. Bizler de gelecek nesillere daha yeşil bir Türkiye miras bırakmak, ‘Geleceğe Nefes’ olabilmek için Eyüpsultan Pirinççi ağaçlandırma alanında fidanları toprakla buluşturduk.” dedi.

 

11.11.2019